NAŠE SLUŽBY

Opravy, nátěry, rekonstrukce střech

Poskytujeme kompletní péči o vaši střechu. Odstraňujeme mech, opravujeme střešní lávky, komíny a klempířské prvky. S námi získáte profesionální a spolehlivé řešení pro bezpečnou a funkční střechu.

Instalace zábran proti ptactvu

Zajišťujeme instalaci opatření proti nežádoucímu působení ptactva. Naše profesionální služby zahrnují montáž speciálních zařízení, která účinně chrání vaše objekty před škodami způsobenými ptáky. Snažíme se najít optimální řešení pro každého zákazníka a zabezpečit, aby vaše prostory zůstaly čisté a bezpečné

Opravy, nátěry, rekonstrukce fasád

Provádíme opravy, nátěry, mytí, rekonstrukce fasád, antigrafitové nátěry, odstraňování mechů. S našimi službami získáte pečlivou péči o vzhled a ochranu vašeho domu či budovy.

Mytí oken, prosklených fasád, žaluzií

Mytí oken, prosklených fasád a žaluzií. S naším týmem zkušených pracovníků a použitím moderních technik a vybavení zajistíme, že vaše okna a fasády budou zářit čistotou a leskem. Důkladně a šetrně odstraníme nečistoty, skvrny a nečistoty, které se mohou nahromadit na povrchu vašich oken a fasád. Buďte si jisti, že s našimi službami získáte skvělý vzhled vašeho domova nebo podniku.Nechte rekonstrukci stát se katalyzátorem pro pozvednutí vašeho prostoru na novou úroveň a vytvořte si místo, které opravdu odražuje váš jedinečný styl a potřeby.

Instalační, montážní práce :

Zajistíme montáž vánočního reklamního osvětlení, dekorací a instalaci reklam podle vašich potřeb.