Montážní pěna

Montáž rámu oken a dveří, vyplnování dutin, tvorba zvukově izolačních vrstev, vyplnování potrubních, kabelových a jiných prostupu. Spojování izolačních materiálu, zlepšování tepelně izolačních vlastností chladicích systému. Jednokomponentní, rozpínavá, vysoce kvalitní polyuretanová pěna, připravená ke snadnému použití s trubičkovým aplikátorem.

 

Montážní pěna zimní

Montáž rámu oken a dveří, vyplnování dutin, tvorba zvukově izolačních vrstev, vyplnování potrubních, kabelových a jiných prostupu. Spojování izolačních materiálu a konstrukce střech, nanášení zvukově izolační vrstvy motorových prostoru, zlepšování tepelně izolačních vlastností chladicích systému. Jednokomponentní, rozpínavá, vysoce kvalitní pěna, připravená ke snadnému použití s trubičkovým aplikátorem. V zimní variantě se pěna vyznačuje rozšířeným spektrem pracovních teplot od -10 °C do +30 °C.

 

Pistolová montážní pěna

Montáž rámu oken a dveří, vyplnování dutin, tvorba zvukově izolační vrstvy, vyplnování potrubních, kabelových a jiných prostupu. Spojování izolačních materiálu a konstrukce střech, nanášení zvukově izolační vrstvy motorových prostoru, zlepšování tepelně izolačních vlastností chladicích systému. Jednokomponentní, rozpínavá, vysoce kvalitní polyuretanová pěna se zvýšenou vydatností, určená k profesinálnímu využití, s úpravou ventilové části pro aplikaci pistolí.

 

Pistolová montážní pěna zimní

Montáž rámu oken a dveří, vyplnování dutin, tvorba zvukově izolační vrstvy, vyplnování potrubních, kabelových a jiných prostupu. Spojování izolačních materiálu a konstrukce střech, nanášení zvukově izolační vrstvy motorových prostoru, zlepšování tepelně izolačních vlastností chladicích systému. Jednokomponentní, rozpínavá, vysoce kvalitní pěna, s úpravou ventilové části pro aplikaci pistolí. V zimní variantě se pěna vyznačuje rozšířeným spektrem pracovních teplot od -12 °C do +30 °C.

 

Studnařská montažní pěna

Spojování a tmelení odvodnovacích potrubí a studnařských skruží, vyplnování dutin okolo potrubí, utěsnování kanalizačních a kalových trubek, utěsnování stěnových prostupu, univerzální použití pro utěsnování proti vlhkosti, vodotěsnicí výplně. Jednokomponentní, rozpínavá, vysoce kvalitní pěna, připravená ke snadnému použití s trubičkovým aplikátorem. Po vytvrzení je vodotěsná (až do tlaku 0,5 baru) a odolná minerálním olejum, všem pudním bakteriím a kyselinám. Muže být překryta tmelem, omítkou či nátěrem. Certifikováno pro přímý styk s pitnou vodou a potravinami.

 

Studnařská montažní pěna zimní

Spojování a tmelení odvodnovacích potrubí a studnařských skruží, vyplnování dutin okolo potrubí, utěsnování kanalizačních trubek, utěsnování stěnových prostupu, univerzální použití pro utěsnování proti vlhkosti, vodotěsnicí výplně. Jednokomponentní, rozpínavá, vysoce kvalitní pěna, připravená ke snadnému použití pomocí trubičky. Po vytvrzení je vodotěsná (až do tlaku 0,5 baru) a odolná minerálním olejum, všem pudním bakteriím a kyselinám. Muže být překryta tmelem, či nátěrem. Zimní varianta je použitelná až do teploty -12 °C. Certifikováno pro přímý styk s pitnou vodou a potravinami.

 

Soudafoam X-TRA

Vysoce efektivní a ekonomická montáž rámu oken a dveří (obložkových zárubní) bez nebezpečí deformací zpusobených rozpínáním polyuretanové pěny v pruběhu vytvrzování. Fixace a spojování dekoračních a izolačních panelu, výpln a fixace kabelových prostupu a odpadových rour. Instalace a izolace koupacích van a vaniček sprchových koutu, vyplnování ruzných dutin, fixace střešních tašek atd. Jedinečná PU pěna s vysokou efektivní vydatností +75% než běžná PU pěna, rychlým tuhnutím, žádnou expanzí a možností použití ve všech polohách.

 

Čistič PU pěny

Cištení trubickového aplikátoru, cištení ventilu láhve polyuretanové peny, odstranování nevytvrzené peny z okolí pracovní cinnosti. Obsahuje rozpouštedla. Cistic je opatren rozprašovacem.