Silikátová vnitřní barva S1

Vydatnost 5 m²/L
Balení 12,5kg

Odolná proti vodě - vnitřní - bílá - matná. Barva s vysokou krycí schopností, na bázi křemičitanu draselného s organickými stabilizátory. Vhodná k vysoce kvalitním nátěrům zdí a stropů. Ideální na minerální podklady, k renovaci starých a pevných minerálních nátěrů. Velmi lehce zpracovatelná, výborně propouští vodní páry, bez zápachu.

 

Superbílá barva D4

Vydatnost 6-7 m²/L

Balení:
2,50 L
5,00 L
10,00 L
15,00 L

Odolná proti vodě - vnitřní - sněhově bílá - matná - bez rozpouštědel. Vysoce kvalitní disperzní barva s nadprůměrnou krycí schopností. Vhodná k nátěrům dřevitých tapet, strukturálních tapet, sádrokartónů, omítek, betonu. Obvykle postačuje jeden nátěr. Profesionální kvalita. Nejprodávanější výrobek - nejprodávanější interiérová barva. Vysoká bělost a odolnost.

 

Objektová bílá barva P 104

Vydatnost 8-10 m²/L

Balení: 12,5L a 120L

Bílá disperzní barva pro vnitřní použití, odolná proti vodě, matná, velmi dobře kryjící, paropropustná, bez rozpouštědel.

 

Superbílá barva M124

Vydatnost 6 m²/L

Balení:
2,50 L
5,00 L
10,00 L

Báze k tónování - odolná proti vodě vnitřní - sněhově bílá - matná - bez rozpouštědel. Vysoce kvalitní disperzní barva s nadprůměrnou krycí schopností. Vhodná k nátěrům dřevitých tapet, strukturálních tapet, sádrokartónů, omítek, betonu. Obvykle postačuje jeden nátěr. Profesionální kvalita. Nejprodávanější výrobek - nejprodávanější interiérová barva.

 

Malířská bílá barva D2a

Vydatnost 6 m²/L

Balení:
2,50 L
5,00 L
10,00 L
15,00 L

Odolná proti vodě - vnitřní - bílá - matná. Disperzní barva s vysokou krycí schopností. Vhodná k nátěrům dřevitých tapet, omítek, sádrokartónů, betonu. Možno nanést více nátěrů aniž bychom odstranovali předešlé nátěry provedené touto barvou. Optimální pro barevné tónování.

 

Malířský nátěr Ajeto TD-1E

Vydatnost 6-7 m²/L

Balení:
2,50 L
5,00 L
10,00 L
25,00 L

Osvědčená malířská barva s vysokou bělostí a kryvostí. Vysoká paropropustnost ověřená akreditovaným zkušebním ústavem. Vhodná i na sanační omítky. Snadná aplikace - nátěr schne beze stopy nánosu a beze skvrn.